Wysyłka

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy do Paczkomatów InPost lub za pośrednictwem kuriera z Poczty Polskiej oraz Inpostu. Wysyłamy również w liście poleconym - priorytetowym lub ekonomicznym.

Zamówienia są realizowane od poniedziałku do piątku. Towar wysyłamy w ciągu 24h od otrzymania wpłaty na nasze konto, lub w przypadku przesyłki pobraniowej po otrzymaniu zamówienia.

Po wysłaniu zamówionego przez Ciebie towaru otrzymasz powiadomienie e-mail z numerem przewozowym. Dzięki temu status przesyłki będziesz mógł śledzić, wystarczy że klikniesz w link który Ci prześlemy.

Jak długo trwa dostarczenie zamówionego towaru?

Czas realizacji zamówienia w naszym sklepie wynosi 24h.

Czas oczekiwania = czas realizacji + czas dostawy. 

Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy:

  • Dostawa firmą kurierską

W większości przypadków (ok. 90%) czas dostawy firmą kurierską wynosi 1 dzień roboczy. Niestety zdarza się, że wskutek różnych przyczyn, np. awaria samochodu firmy kurierskiej, trudne warunki atmosferyczne, wypadki, nieobecność adresata pod adresem dostawy czas dostawy może się wydłużyć o kolejny dzień roboczy. Zalecamy sprawdzać na bieżąco stan realizacji dostawy na stronach informacyjnych firm kurierskich. Nasz Sklep zawsze przekazuje Klientowi w mailu numer przesyłki wraz z linkiem do jej śledzenia.

  • Dostawa Pocztą Polską

W większości przypadków czas dostawy Pocztą Polską wynosi 1-3 dni roboczych. Czas ten wskutek różnych przyczyn (np. trudne warunki atmosferyczne, nieobecność adresata pod adresem dostawy) może się wydłużyć o kolejny dzień roboczy. Nasz Sklep zawsze przekazuje Klientowi w mailu numer przesyłki wraz z linkiem do jej śledzenia.

Koszty dostawy

Przesyłka kurierska Inpost - 17zł
Przesyłka kurierska Pocztex48 - 15zł
List polecony priorytetowy - 12zł
List polecony ekonomiczny - 10zł