Bezpieczeństwo zakupów

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, dostawy, płatności jak i zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych. Dbając o wysoką jakość oferowanych produktów udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów tak aby zmniejszyć ryzyko pomyłki zamawianego przez Klienta towaru. Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty wysokiej jakości. Każdy produkt jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

  • Korzystamy z certyfikatu SSL, który zabezpiecza wszystkie podawane przez Klienta dane przed przejęciem przez osoby niepowołane.
  • Płatności on-line dokonywane są w naszym sklepie za pośrednictwem systemu PayLane - popularnego i zaufanego operatora tej formy płatności w Polsce. Transakcje obsługiwane przez serwis zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

BEZPIECZEŃSTWO DOSTAW 

  • Wszystkie przesyłki wysyłane do Klienta są przez nas odpowiednio zapakowane i ubezpieczone.
  • Dostawy zakupionych w naszym sklepie produktów realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz renomowanych firm kurierskich: Inpost.
  • Po złożeniu zamówienia Klient informowany jest o wszystkich kolejnych etapach realizacji zamówienia za pośrednictwem wiadomości wysyłanych mailowo, po wysłaniu  przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej Klient otrzymuje na adres mailowy link do śledzenia  jego przesyłki dzięki któremu może sprawdzić gdzie w aktualnym czasie znajduje się Jego zamówienie.